Kafkas Vakfı’nda Osmanlıca kursu ve Kafkasya Okumaları

Kafkas Vakfı yeni dönemde Osmanlıca kursuna ve Kafkasya Okumaları Atölyesine devam edecek.

Osmanlıca kursunda, katılımcılara önce matbu metin sonra rik’a okuma becerisi kazandırmayı hedefleyen kurs 31 Ekim Cumartesi günü başlayacak. Vakıf merkezinde yapılacak kursa katılım ücretsiz ve son başvuru tarihi 31 Ekim. Kursun amacı Osmanlıca öğrenen katılımcılarla, Çerkesler hakkında Osmanlıca belgeleri okuyarak yayın oluşturma olarak belirlenmiş.

Katılım için bilgi@kafkas.org.tr mail adresine Osmanlıca Kursu başlıklı ad, soyad ve iletişim bilgilerinizi içeren bir mail atabilir, ayrıntılı bilgi için 05076115680 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

unnamed (1)

Kafkasya Okumaları Atölyesinde ise Kafkasya ve diasporayı ilgilendiren makale ve kitaplar okunarak tartışılacak. 31 Ekim Cumartesi günü başlayacak olan atölyeye katılım ücretsiz. Atölye toplantıları vakıf merkezinde yapılacak. Atölyeye son başvuru tarihi 31 Ekim.

Katılım için bilgi@kafkas.org.tr mail adresine Kafkasya Okumaları başlıklı ad, soyad ve iletişim bilgilerinizi içeren bir mail atabilir, ayrıntılı bilgi için 05076115680 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

kafkasya_okumalari
Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+Email this to someone