Kafkas Vakfı ihtiyaç sahiplerine yönelik yardım kampanyası başlattı

İstanbul’da faaliyet gösteren Kafkas Vakfı, ihtiyaç sahipleri için kumanya yardımı başlattı. Ramazan ayı boyunca devam edecek organizasyon kapsamında İstanbul’da ikamet etmekte olan ihtiyaç sahiplerine temel gıda malzemeleri ulaştırılması hedefleniyor.

Konuyla ilgili Ajans Kafkas’a bilgi veren Kafkas Vakfı Organizasyon Komisyonu Üyesi Hilal Bat, “Vakfımız kurulduğu 1995 yılından bu yana birçok yardım kampanyası ile ihtiyaç sahiplerine ulaşmıştır. Vakfımız son senelerde ise Ramazan ayında ihtiyaç sahiplerine kumanya yardımlarına aksatmadan devam ediyor. Bu sene yardımlarımızda içinde bulunduğumuz salgın durumunun da etkisiyle daha fazla kesime ulaşmayı istiyoruz. Salgın etkisiyle daha fazla ihtiyaç sahibinin olduğunu gördük. Çeşitli zorluklar altındaki kardeşlerimize Ramazan ayında bi nebze olsun el uzatmak temel amacımız.” dedi.

Yardımların ihtiyaç sahiplerine ulaştırılacağını kaydeden Kafkas Vakfı Organizasyon Komisyonu Üyesi Gunef Özdemir, “İstanbul’da yerleşik bulunan insanlarımıza bu kötü günlerde elimizden gelen desteği sağlayacağız. Vakfımıza her gün ihtiyaç sahibi insanlar ulaşmaya çalışıyor. Bu insanlara elimizden geleni yapmak istiyoruz. İlgililerin yardım için destek olmalarını bekliyoruz.” ifadelerinizi kullandı.

Bağışlar, Kafkas Vakfının internet sitesinden online olarak ya da vakfın 0212 531 25 66 ve 0507 611 56 80 numaralı telefon numaralarından detaylı bilgi alınarak yapılabiliyor.