Serdar Ortaç: Beni seviyorsanız Gürcistan’a adım atmayın

Geçtiğimiz günlerde konser vermek üzere Gürcistan’a giden Serdar Ortaç, büyük bir şok yaşadı. Şarkıcı, MS hastalığı ilaçları yüzünden ülkeye alınmadı.

Serdar Ortaç, sosyal medya hesabından paylaştığı videoda, “Gürcistan’a geliyorsanız, bir parça beni seviyorsanız adım atmayın buraya. Böyle bir şey görmedim. Kamera gösterin diyorum, ben MS’im ilaçta ne var diyorum, yok! Bekletiyor, polis geliyor. Tutuklasın beni göndersinler!” ifadelerini kullanmıştı.

Bu açıklamanın ardından Serdar Ortaç, Instagram hesabındaki tüm paylaşımları sildi, profil fotoğrafını da kaldırdı. Şarkıcının hayranları, bu duruma anlam veremedi.

Kanal D’de yayınlanan 2. Sayfa programına konuşan Serdar Ortaç “Sinirlendim sildim her şeyi. Kötü yorumlar yapıyorlar. Benden nefret ediyorlar. Beni sevmiyorlar. Umurumda değil. Karımla mutlu olayım, sağlığım iyi olsun, kardeşim de iyileşsin. Benim derdim bu.” dedi.

Kaynak: Milliyet


Yorumlar
  1. ANzor

    sana sormadan kim o yamyamiklerin yanına git dedi ki… Bana sorsaydın söylerdim… Dua et ve şükür et. seni rehin alıp; ailenden milyon dolar haraç istememişler…