Salgından etkilenen ihtiyaç sahiplerine yardım başlatıldı

İstanbul’da faaliyet gösteren Kafkas Vakfı, ihtiyaç sahipleri için kumanya yardımı başlattı. Ramazan ayı boyunca devam edecek organizasyon kapsamında İstanbul’da ikamet etmekte olan ihtiyaç sahiplerine temel gıda malzemeleri ulaştırılması hedefleniyor.

Konuyla ilgili Ajans Kafkas’a bilgi veren Kafkas Vakfı Organizasyon Komisyonu Üyesi Hilal Bat, “Vakfımız kurulduğu 1995 yılından beri Ramazan aylarında ihtiyaç sahiplerine kumanya yardımları gerçekleştiriyor. Bu sene yardımlarımızda içinde bulunduğumuz durumun da etkisiyle daha fazla kesime ulaşmak istiyoruz. Salgın etkisiyle daha fazla ihtiyaç sahibinin olduğunu gördük. Çeşitli zorluklar altındaki kardeşlerimizi Ramazan ayında ferahlatmak temel amacımız.” dedi.

Yardımların ihtiyaç sahiplerine ulaştırılacağını kaydeden Kafkas Vakfı Genel Sekreteri Veysel Arıhan, “İstanbul’da yerleşik bulunan insanlarımıza bu kötü günlerde elimizden gelen desteği sağlayacağız. Vakfımıza her gün ihtiyaç sahibi insanlar ulaşmaya çalışıyor. Bu insanlara elimizden geleni yapmak istiyoruz. İlgililerin yardım için destek olmalarını bekliyoruz.” ifadelerinizi kullandı.

Bağışlar, Kafkas Vakfının internet sitesinden online olarak ya da vakfın 0212 531 25 66 ve 0507 611 56 80 numaralı telefon numaralarından detaylı bilgi alınarak yapılabiliyor.