Kadırov Suudi Prens Muhammed bin Salman’ı Çeçenya’ya davet etti

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin’in ortadoğu ziyaretleri kapsamında yaptığı görüşmelere Kadirov’da eşlik etti. Kadirov, Putin’in heyetiyle birlikte Suudi Arabistan Prensi Muhammed bin Salman ziyaretinde de yer aldı.

Prens Muhammed ile daha sonra ayrıca görüşen Kadirov, yaptığı görüşmeyle ilgili sosyal medya hesabından paylaşım yaptı. Toplantının her zaman olduğu gibi çok sıcak ve samimi geçtiğini belirten Kadirov, “Prens ile yapılan her toplantı bizi mutlu ediyor. Her görüşmemizde samimi olan prens bizleri mutlu etti. İyi bir siyasetçi olan prensle yaptığımız bu tarihi görüşmeden dolayı çok mutlu olduk.” dedi.

Görüşme sonrası gazetecilerin sorularını yanıtlayan Kadirov, Prens Selman’ı Çeçenya’yı davet ettiğini belirtti. Kadirov, “Sayın Putin’in bu görüşmelerinde bulunduğumuz için mutluyuz. Prens yoğun birisi olduğu için kendisini uygun bir tarihte ülkemize davet ettim.” dedi.

Kaynak: Regnum


Yorumlar
  1. ANzor

    Şu ikisine bakın… neresi Müslüman adı mı… sanı mı… şanı mı? İkisi de fırsatını bulsalar para için menfaat için egoları için peygamberliklerini ilan ederler mi? ederler… Müslümanlar bu soytarılara kaldıysa… Vay bu Müslümanların haline…