Kafkas ve Abhaz dernekleri bir araya geldi

Abhazya – Türkiye Ticaret ve Ekonomik İlişkiler Temsilcisi Ruhi Karaalp, Kocaeli Kafkas Kültür Derneği ve Kocaeli Abhaz Derneği’nin yöneticileriyle bir araya geldi.

Abhazya – Türkiye Ticaret ve Ekonomik İlişkiler Temsilcisi Ruhi Karaalp, Kocaeli Kafkas Kültür Derneği ve Kocaeli Abhaz Derneği’nin yöneticilerine yaptığı davet üzerine, Ramada Plaza’da toplantı gerçekleştirildi. Gerçekleştirilen toplantıda Ruhi Karaalp’in yanı sıra Abhazya – Türkiye Ticaret ve Ekonomik İlişkiler Temsilci Yardımcısı Olgun Aksoy, Kocaeli Abhaz Derneği Başkanı Hasan Konca, Kocaeli Kafkas Kültür Derneği Başkanı Erdal Çatan, Kocaeli Abhaz Derneği Yöneticileri, Kocaeli Kafkas Kültür Derneği Yöneticileri yer aldı.

Erdal Çatan, “Bu güzel akşamdan dolayı ben Sayın Ruhi Karaalp’e, Kocaeli Abhaz Derneği Başkanı Hasan Konca, yöneticilere ve Kocaeli Kafkas Kültür Derneği yöneticilerine çok teşekkür ederim” dedi. Kocaeli Abhaz Derneği Başkanı Hasan Konca da Karaalp’e teşekkür ederek, “Bu güzel akşamda bu toplantıyı organize eden sayın temsilcimiz Ruhi Karaalp’e teşekkür ediyoruz” ifadesine yer verdi.

76657

Kaynak: Kocaeli Gazetesi